Nowe trendy i innowacyjne rozwiązania parkingów na polskim rynku budowlanym.

    CENTRUM EUROPEJSKIE ZARZĄDZANIA I ADMINISTROWANIA NIERUCHOMOŚCI zajmuje się doradztwem i poszukiwaniem nowoczesnych rozwiązań dla Klientów którzy borykają się z problemem znalezienia rozwiązań parkingowych. Znając kłopoty z miejscem parkowania doradzamy swoim Klientom innowacyjne rozwiązania przekładając efektywne zmniejszenie kosztów eksploatacji kilku typów rozwiązań według potrzeb Klienta.

            Załatwiamy temat kompleksowo: od wydania decyzji warunków zabudowy do pozwolenia na budowę i realizacji wybranej inwestycji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Innowacyjne rozwiązanie SMART PARKING jest odpowiedzią na narastający problem deficytu miejsc parkingowych w polskich miastach. Ciągły wzrost liczby pojazdów, wysokie ceny gruntów, małe działki czy koszty wybudowania garażu podziemnego przewyższające budżety inwestorów sprawiają, że Smart Parking jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych, wielko powierzchniowych rozwiązań.     

        Jest doskonałą inwestycją i pierwszym tego typu rozwiązaniem w Polsce. Dzięki łatwemu montażowi świetnie nadaje się do szybkiego i prostego zwiększenia wydajności miejskich parkingów. Charakteryzuje się długim okresem użytkowania do koniecznego remontu kapitalnego (15-20 lat), krótkim czasem montażu (5 dni), możliwością relokacji. Konstrukcja może zostać wykorzystana jako nośnik reklam lub zostać estetycznie obudowana. Możliwość przeszklenia części obudowy zapewnia pełną widoczność mechanizmu działania parkingu i pozwala wyróżnić firmę na tle innych. System jest oszczędny i nie zużywa dużej ilości energii. Smart Parking to z jednej strony dodatkowe miejsca parkingowe lecz z drugiej prezentacja firmy jako nowoczesnego partnera biznesowego który chętnie inwestuje w innowacyjne rozwiązania, co może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów.  

Zalety SMART PARKINGU:

 • Stalowa konstrukcja o wysokości od 8 m do 17,2 m zajmująca powierzchnię ok. 33m2 i składająca się z palet nośnych
 • Mechanizm napędzany silnikiem o mocy od 5,5 do 15 Kw przez przekładnię łańcuchową
 • Dwukierunkowa rotacja systemu gwarantuje optymalizację procesu odbierania pojazdu
 • System zdolny do pracy w szerokim zakresie temperatur (od -40ºC do +45ºC)
 • System emituje dźwięki o niewielkim natężeniu 60 ~75 dB, dzięki czemu jest całkowicie nieszkodliwy dla człowieka
 • Parking wyposażony jest w rozbudowany system zabezpieczeń, który pomaga w łatwym i sprawnym ustawieniu auta i uniemożliwia jego upadek czy uszkodzenie m.in. czujniki optyczne, światła ostrzegawcze, wyłącznik awaryjny
 • Wymiary palet w systemie Smart są optymalne i umożliwiają parkowanie szerokiemu spektrum samochodów osobowych
 • Dopuszczalne obciążenie palety od 2,15 t do 2,4 t
 • System ten jest na tyle prosty w obsłudze, że nie wymaga operatora

          Urządzenie zajmuje ok. 33 m2, czyli dwa standardowe miejsca parkingowe, natomiast może pomieścić od 6 do 16 samochodów. SMART PARKING jest wyjątkowo łatwy w codziennej obsłudze. Proces parkowania trwa kilka sekund. Kierowca po zaparkowaniu pojazdu wpisuje wybrany przez siebie PIN, który uruchamia system i wprowadza samochód na wyższy poziom. Zabezpieczenie w postaci kodu daje pewność, że osoby postronne nie będą miały dostępu do zaparkowanego pojazdu.

          Dwukierunkowa rotacja systemu gwarantuje optymalizację procesu odbierania samochodu i skraca czas oczekiwania kierowcy do kilkudziesięciu sekund. Konstrukcja może pozostać w swojej pierwotnej formie bądź zostać estetycznie obudowana. Dobranie odpowiedniej elewacji gwarantuje pełną harmonię z otoczeniem i do minimum ogranicza ingerencję w krajobraz. Możliwość przeszklenia części obudowy zapewnia dobrą widoczność mechanizmu działania parkingu i pozwala wyróżnić inwestycję na tle innych. Obudowa to nie tylko miejsce artystycznych ekspresji ale także dodatkowe zabezpieczenie pojazdu przed wandalizmem i kradzieżą.    

    System sprawdzi się zarówno w nowoczesnych dzielnicach biznesowych, zabytkowej starówce, osiedlach mieszkaniowych czy centrach handlowych, czyli wszędzie tam, gdzie deficyt miejsc parkingowych jest zauważalnym  i realnym problemem.

        Nasza firma przedstawia prezentacje w formie filmu poniżej projektu SMART PARKING gdzie można zastosować w każdym miejscu,

 

  zalety systemu:

 • Łatwa obsługa – aby zaparkować i odebrać samochód, kierowca musi jedynie wpisać dowolny, czterocyfrowy kod PIN;
 • Szybka instalacja – czas montażu Smart Parkingu na terenie inwestycji wynosi 5 dni;
 • Długi okres użytkowania – dzięki zastosowaniu wytrzymałych i sprawdzonych materiałów, czas użytkowania do remontu kapitalnego wynosi od 15 do 20 lat;
 • Możliwa relokacja – inwestor może wedle potrzeb przenieść automatyczny parking w dowolne miejsce i zainstalować go na wcześniej przygotowanym fundamencie;
 • Niski poziom hałasu i wibracji – Smart Parking może być ulokowany blisko budynków mieszkalnych i biurowych, gdyż nie zakłóca spokoju mieszkańców i pracowników;
 • Małe zużycie energii – moc silnika wynosi od 7.5 do 15 kW w zależności od wybranego modelu urządzenia;
 • Prosty proces przeglądów technicznych – budowa i mechanizm działania automatycznego parkingu jest na tyle prosty, że proces przeglądów technicznych przebiega szybko i sprawnie. 
 • Dane moduły można również łączyć w kilka modułów które można obudować i stworzyć przez to kompleks innowacyjnego parkingu ( krótki drugi film poniżej ).
 • oferta http://smartparking-systems.pl/oferta/smart-parking/

Centrum Europejskie Zarządzania i Administrowania Nieruchomości jest gotowe sprostać Państwa zadaniom w partnerstwie z firmą Zakłady Mechaniczne Wiromet S.A możemy doradzić nowoczesne systemy, które rozwiążą Państwa problemy.

Przykładowy zestaw na duże powierzchnie Smart Parkingów modelu SM

Konstrukcja Smart Parking  model SM serii L

Konstrukcja Smart Parking  model SM serii L

http://cezian.pl/kontakt--contactKonstrukcje są szybkie w montażu i mogą być zabudowane. Szczegóły o danym systemie modelu Smart Parking SM L mogą Państwo dowiedzieć się u nas w firmie lub wysyłając zapytanie.  Katalog danego modelu SM można ściągnąć klikając na link :  Ściągnij na dysk (PDF, 3,5MB)

W swojej ofercie mamy różne typy tych parkingów jak:

 • Smart Parking  model SM serii L  od 6- 16 samochodów i serii SU od 6-12 samochodów wersja tańsza,
 • Smart Parking model ACE od 8-60 samochodów,
 • Smart Parking model Grand serii 21SU - rozwiązanie podziemne na 21 samochodów i serii 310SU - wersja nadziemna na 310 samochodów.

Przykłady dodatkowych rozwiązań na większą liczbę samochodów jak było pokazane na modelu Smart Parking, zobaczą Państwo na n/w filmach:

Przykład rozwiązania Smart Parking model ACE w w/w filmie.

Szczegóły o danym modelu Smart ACE mogą dowiedzieć się u nas w firmie lub wysyłając zapytanie. Katalog danego modelu ACE można ściągnąć klikając na link :  [TUTAJ]

Przykład rozwiązania Smart Parking model Grand:

Szczegóły o danym modelu Smart Grand mogą dowiedzieć się u nas w firmie lub wysyłając zapytanie. Katalog danego modelu Grand 310 SU można ściągnąć klikając na link : Ściągnij na dysk (PDF, 2,5MB)

 Służymy Państwu pomocą w doborze naszych innowacyjnych rozwiązań jakim jest SMART PARKING. Jak nasuwają się dodatkowe pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłania do  nas zapytania.

 

00-712 Warsaw                                                                   00-712 Warszawa

Poland                                                                                     Polska

ul.Bluszczańska 69C lok.9                                                ul.Bluszczańska 69C lok.9

Tel. +48 602744801                                                              Tel. +48 602744801

e-mail: biuro@cezian.pl                                                        e-mail: biuro@cezian.pl